Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.

Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
Firma przyjazna sportu

Obłędne projekty! Zrodzone z potrzeb i kaprysów naszych Klientów- w kolekcji niczego nie zabraknie! Sport w aktywnych i dynamicznych firmach. Dzięki mistrzowskiej dbałości o szczegóły i wykorzystaniu najlepszych produktów, sportowe pasje pracowników i odpowiedzialny biznes stanowią mistrzowski zespół.

ZAPRASZAMY, NOWOŚCI ODZIEŻ PROMOCYJNA 

Katalogi

 

Sprawdź techniki znakowania

Bez względu na rodzaj imprezy stworzymy kompleksowe i unikalne gadżety. Poszukujemy niestandardowych, lepszych rozwiązań i wykraczamy poza granice możliwości.Statuetki, medale, biżuteria. Akcesoria projektowane na specjalne zamówienie Klienta pozwalają w niezwykle elegancki sposób podkreślić wyjątkowość i prestiż firmy, marki, wydarzenia.Odzież, koszulki, polary, czapki. Do biegania, piłkarskie, na siłownię, rowerowe, narciarskie. W swoim asortymencie posiadamy 20 najbardziej znanych sportowych marek odzieżowych w niskich cenach.

Napisz, zapraszamy: kochamsport@enaj.pl przygotujemy wizualizacje, wykonany prototyp i zrealizujemy zlecenie z dostarczaniem we wskazane miejsce.

Zapraszamy Firmy, aktywnych Ludzi zarażonych każdą pasją, Patronów Medialnych, potencjalnych Sponsorów i inne Firmy do czynnej współpracy: Zaprojektuj_stroje_sportowe
Kochasz sport? Dołącz do nas!