Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.

Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
 

O firmie

Dbamy o to, aby nasi najważniejsi klienci mieli więcej czasu na czerpanie z życia przyjemności.
O Enaj

Zaskakujemy Waszych klientów nowym nieszablonowym rozwiązaniem, ułatwiającym osiągnięcie wyznaczonych celów marketingowych. Współczesny konsument poszukuje marek, które nagradzają go w spersonalizowany i emocjonalny sposób. Nasze rozwiązania w łatwy sposób wzbudząją w konsumentach określone emocje, zgodne z misją marki dla której pracujecie.

Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, opracowują produkty, wprowadzają innowacje i tworzą biznesowe rozwiązania. Wyjątkowość tych osób przejawia się również w ich życiu prywatnym, pełnym pasji i ciekawych zainteresowań.

To właśnie dzięki spersonalizowanemu podejściu do potrzeb Klientów, rozwiązania Enaj Group są zawsze najbardziej skuteczne na rynku.

Nasze rozwiązania

Nie uznajemy standardowych rozwiązań. Każdy z naszych klientów ma wyraźne sprecyzowane cele, które mogą być zrealizowane.

Zobacz więcej

Jako Firma dążymy do ideału. Bo doskonałość to proces. Jest to możliwe tylko dzięki naszym partnerom. Nie ma sukcesu bez sieci dealerskiej. Budujemy ją wspólnie z wielkim zaangażowaniem. Szanujemy się i ufamy sobie. Dziękujemy za udział w tym niekończącym się wyścigu do perfekcji. Dlaczego wciąż mamy ten zakład? Ponieważ jedynym sposobem na zrozumienie, jakie produkty faktycznie pracują, jest zbudowanie ich z solidnymi partnerami; http://enajgroup.blogspot.com

Jesteśmy odpowiedzialni

Postępuj rozsądnie, zachowuj się odpowiedzialnie i zmieniaj świat zmieniając sposób w jaki działają firmy. Kluczem jest kontakt z innymi, którzy dzielą tą samą pasję i dzielenie się z nimi swoją wiedzą. Polegamy na dostawcach i producentach, którzy stosują najwyższe standardy etyczne funkcjonujące w naszej firmie. Zespół  ds. odpowiedzialności społecznej, monitoruje zakłady produkcyjne, aby zapewnić utrzymanie wysokich standardów dotyczących warunków pracy, a także standardów środowiskowych i społecznych. Bardzo starannie kontroluje naszych producentów pod względem bezpieczeństwa pracy. Przepisy postrzegane są przez nas jako wyjątkowo istotne i pozostają ściśle przestrzegane zarówno przez naszą firmę jak i naszych partnerów biznesowych.

Dokładamy wszelkich starań, by chronić środowisko naturalne. Wszystkie  surowce i materiały używane do produkcji spełniają wymagania jakościowe i są bezpieczne dla środowiska.