Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.

Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
 

O firmie

Dbamy o to, aby nasi najważniejsi klienci mieli więcej czasu na czerpanie z życia przyjemności.
O Enaj

Jako Firma dążymy do ideału. Bo doskonałość to proces. Jest to możliwe tylko dzięki naszym partnerom. Nie ma sukcesu bez sieci dealerskiej. Budujemy ją wspólnie z wielkim zaangażowaniem. Szanujemy się i ufamy sobie. Dziękujemy za udział w tym niekończącym się wyścigu do perfekcji.

s

Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, opracowują produkty, wprowadzają innowacje i tworzą biznesowe rozwiązania. Wyjątkowość tych osób przejawia się również w ich życiu prywatnym, pełnym pasji i ciekawych zainteresowań

To właśnie dzięki spersonalizowanemu podejściu do potrzeb Klientów, rozwiązania Enaj Group są zawsze najbardziej skuteczne na rynku.

Nasze rozwiązania

Nie uznajemy standardowych rozwiązań. Każdy z naszych klientów ma wyraźne sprecyzowane cele, które mogą być zrealizowane.

Zobacz więcej

Dlaczego wciąż mamy ten zakład? Ponieważ jedynym sposobem na zrozumienie, jakie produkty faktycznie pracują, jest zbudowanie ich samemu; http://enajgroup.blogspot.com

Jesteśmy odpowiedzialni

Postępuj rozsądnie, zachowuj się odpowiedzialnie i zmieniaj świat zmieniając sposób w jaki działają firmy. Kluczem jest kontakt z innymi, którzy dzielą tą samą pasję i dzielenie się z nimi swoją wiedzą. Polegamy na dostawcach i producentach, którzy stosują najwyższe standardy etyczne funkcjonujące w naszej firmie. Zespół  ds. odpowiedzialności społecznej, monitoruje zakłady produkcyjne, aby zapewnić utrzymanie wysokich standardów dotyczących warunków pracy, a także standardów środowiskowych i społecznych. Bardzo starannie kontroluje naszych producentów pod względem bezpieczeństwa pracy. Przepisy postrzegane są przez nas jako wyjątkowo istotne i pozostają ściśle przestrzegane zarówno przez naszą firmę jak i naszych partnerów biznesowych.

Dokładamy wszelkich starań, by chronić środowisko naturalne. Wszystkie  surowce i materiały używane do produkcji spełniają wymagania jakościowe i są bezpieczne dla środowiska.