Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.
Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
O firmie – Enaj
9550
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-9550,eltd-core-1.1,awake-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-light-header,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O firmie

Dbamy o to, aby nasi najważniejsi klienci mieli więcej czasu na czerpanie z życia przyjemności.
O Enaj

Jako Firma dążymy do ideału. Bo doskonałość to proces. Jest to możliwe tylko dzięki naszym partnerom. Nie ma sukcesu bez sieci dealerskiej. Budujemy ją wspólnie z wielkim zaangażowaniem. Szanujemy się i ufamy sobie. Dziękujemy za udział w tym niekończącym się wyścigu do perfekcji.

s

Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, opracowują produkty, wprowadzają innowacje i tworzą biznesowe rozwiązania. Wyjątkowość tych osób przejawia się również w ich życiu prywatnym, pełnym pasji i ciekawych zainteresowań

To właśnie dzięki spersonalizowanemu podejściu do potrzeb Klientów, rozwiązania Enaj Group są zawsze najbardziej skuteczne na rynku.

Nasze rozwiązania

Nie uznajemy standardowych rozwiązań. Każdy z naszych klientów ma wyraźne sprecyzowane cele, które mogą być zrealizowane.

Zobacz więcej

Dlaczego wciąż mamy ten zakład? Ponieważ jedynym sposobem na zrozumienie, jakie produkty faktycznie pracują, jest zbudowanie ich samemu; http://enajgroup.blogspot.com

Jesteśmy odpowiedzialni

Postępuj rozsądnie, zachowuj się odpowiedzialnie i zmieniaj świat zmieniając sposób w jaki działają firmy. Kluczem jest kontakt z innymi, którzy dzielą tą samą pasję i dzielenie się z nimi swoją wiedzą. Polegamy na dostawcach i producentach, którzy stosują najwyższe standardy etyczne funkcjonujące w naszej firmie. Zespół  ds. odpowiedzialności społecznej, monitoruje zakłady produkcyjne, aby zapewnić utrzymanie wysokich standardów dotyczących warunków pracy, a także standardów środowiskowych i społecznych. Bardzo starannie kontroluje naszych producentów pod względem bezpieczeństwa pracy. Przepisy postrzegane są przez nas jako wyjątkowo istotne i pozostają ściśle przestrzegane zarówno przez naszą firmę jak i naszych partnerów biznesowych.

Dokładamy wszelkich starań, by chronić środowisko naturalne. Wszystkie  surowce i materiały używane do produkcji spełniają wymagania jakościowe i są bezpieczne dla środowiska.