Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.

Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
SKORZYSTAJ
Design

Naszym celem jest zaangażowanie konsumentów w dialog z marką i przygotowanie marki do dialogu z konsumentami.

Miarą naszej pracy są sukcesy marek, dla których pracujemy. Odkrywając dla nich nowe terytoria w komunikacji sprawiamy, że marki oddziałują na rzeczywistość.
Sztuka świetnie nadaje się do kreowania wizerunku. Projekty, grafika zadbają o estetykę od produktów po siedzibę firm. Prezentacje zachęcają do zakupów podnosząc sprzedaż i relaksują wpływając na kreatywność pracowników.
OFERTA DLA CIEBIE
ADVERTSING

W każdej branży strategiczny dobór narzędzi jest kluczowy, dlatego do ich wyboru przykładamy wielką uwagę. Narzędzia dobieramy indywidualnie, wyzbywamy się istniejących schematów oraz gotowych rozwiązań. Jesteśmy po to, aby trafiać w punkt.

Programy lojalnościowe

W trakcie wielu lat pracy przy gadżetach reklamowych, zdobyliśmy cenną wiedzę praktyczną związaną ze specyfiką poszczególnych grup produktowych. Każdy program lojalnościowy czy motywacyjny jest związany z realizacją nagród. W projektach zachęcamy do przykładania szczególnej uwagi do ich doboru i dopasowania do profilu uczestnika, aby dawały jak największą wartość postrzeganą. Katalogi charakteryzują się przejrzystością i atrakcyjną formą prezentacji proponowanych nagród rzeczowych. Skorzystaj ze wsparcia sprzedaży dzięki programom motywacyjnym, lojalnościowym bądź pracowniczym, od koncepcji, po obsługę programu i wysyłkę nagród; przekonasz się, że kiedy w naszych kompetencjach leży ich zakup, logistyka i wydawanie, zawsze będą realizowane na czas i w jak najbardziej atrakcyjnych dla klienta cenach.

Promocje sprzedaży

Na potrzeby promocji opracujemy wszelkie materiały reklamowe, wszelkiego rodzaju materiały BTL takie jak: ulotki i foldery, biuletyny, materiały POS, broszury, katalogi produktowe, przesyłki direct mail, cenniki, opakowania, stoiska promocyjne (stand, display). Przygotujemy także niezbędne dla tego typu działań regulaminy i pozwolenia.