Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.

Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA

Świadczymy Usługi Reklamowe, które obejmują szeroką, kompleksową działalność promocyjną, której celem jest informowanie odbiorców o istnieniu firmy i jakości oferowanych produktów, usług w celu zwiększenia ich sprzedaży. Pomagamy dotrzeć z komunikatem do odbiorców, usprawnić działanie sprzedaży, zwiększyć prezentację produktu, aby skupić wokół lojalnych klientów.

Dokonujemy licznych działań: od projektów po dystrybucję. Gadżety, ulotki, foldery, broszury, poligrafia, kamera, które podnoszą wartość marki i sprzyjają dalszemu podtrzymywaniu relacji z klientem. Wykonujemy insertowanie co-packing etykietowanie (labeling) naklejanie naklejek, konwergencja integracja różnych materiałów składających się w jeden spójny przekaz marketingowy.

Dokładamy wszelkich starań, by nasz serwis i logistyka funkcjonowały niezawodnie, to wszystko sprawia, że Partnerzy decydujący się na współpracę z Enaj, zyskują profesjonalnego i rzetelnego dostawcę.

Zapraszamy do kontaktu biuro@enaj.pl, przedstawimy szczegóły i odpowiemy na Państwa pytania.

REFERENCJE

REALIZUJEMY PROJEKTY DLA NAJDYNAMICZNIEJSZYCH FIRM I KORPORACJI

ABB SP Z O.O.

ALLIANZ

AMPLICO TFI

ANWIL SA

AVIVA SP. Z O.O.

BANK HANDLOWY

BIOCORP POLSKA SP. Z O.O.

BRE BANK SA

CDM PEKAO S.A.

CIECH SA

CITI BANK EUROPE

DEUTSCHE BANK POLSKA

DSV

EDF POLSKA

ELEKTROCIEPŁOWNIE

EMU SP. Z O.O.

ENERGO INVEST BROKER

ERGO HESTIA

GENERALI ŻYCIE TU SA

GREENFOREST

GRUPA ING

HONDA

HCP

HSBC BANK POLSKA SA

HTC CORPORATION

ING BANK ŚLĄSKI

INVEST BANK SA

INTIMEX SP. Z O.O.

KIA MOTORS POLSKA

LIBRO LUBAWA

LOTTO

MILLENNIUM

MOP83

MULTIMEDIA POLSKA

MTU SA

OLIVA SP.Z O.O.

OLPP SP. Z O.O.

OPERA TFI SA

PHF SA

PIONEER PEKAO TFI SA

PKO BANK POLSKI

PKO TFI SA

POLFA WARSZAWA SA

POMORSKASPÓŁKAGAZOWNICTWA

POWIŚLANSKI BANK SPÓŁDZIELCZY

PTE PZU SA

POCZTOWE TUW

POCZTOWE TU NA ŻYCIE S.A.

POCZTA POLSKA S.A.

RAISIO POLSKA FOODS

SANDVIK POLSKA SP. Z O.O.

SKARBIEC

UNI-TRUCK

TAX CARE

TIR SPED

TOTALIZATOR SPORTOWY

TUiR WARTA S.A.

WURTH POLSKA SP. Z O.O.

VOBRO

Nazwy i loga są zastrzeżonymi znakami towarowymi zaprezentowanych firm.

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR

Państwo macie cele, my mamy rozwiązania. W Enaj wiemy, że każdy biznes jest inny. Dlatego w zależności od potrzeb naszych Klientów proponujemy różne rozwiązania.

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami AB S.A. ul. Kościeżyńska 32, 51-416 Wrocław

Działamy także w Aleo zapraszamy.

biuro PB

Drodzy Partnerzy Enaj Group niniejszym informujemy, iż dążąc do zachowania wysokiej etyki prowadzenia biznesu Enaj Group zobowiązuje siebie i wszystkich swoich pracowników do przestrzegania Kodeksu Zasad Enaj Group. Jednocześnie zobowiązuje całą swoją organizację, (włączając pośredników sprzedaży), do przestrzegania wszelkich zewnętrznych regulacji prawnych. W tym celu zostało utworzone w ramach firmy biuro Praktyki Biznesowe (PB), o którym istnieniu chcieliśmy Państwa poinformować i do korzystania z którego serdecznie Państwa zachęcamy. Miejscem zgłoszenia wszelkich informacji odnośnie możliwych wykroczeń przeciwko prawu lub Kodeksowi Zasad jest biuro Praktyki Biznesowe.

Czy wiesz o poważnym naruszeniu prawa lub wytycznych Enaj Group? Biuro PB jest odpowiedzialne za przyjmowanie informacji o podejrzanych naruszeniach prawach i wewnętrznych wytycznych, które mogą spowodować istotną szkodę dla firmy. Dotyczy to na przykład potencjalnej próby przekupstwa, naruszeń prawa antymonopolowego i przepisów o rachunkowości.

Zadania biura PB Przyjmowanie, dokumentowanie i koordynowanie obiegu informacji o podejrzeniach naruszenia prawa i wewnętrznych wytycznych -inicjowanie, koordynowanie i monitorowanie dochodzenia -zapewnienie przestrzegania wymogów ochrony danych osobowych. Pracownicy oraz podmioty zewnętrzne mogą dokonywać zgłoszeń- pozostając przy tym także anonimowi. Poufność jest gwarantowana we wszystkich zgłaszanych przypadkach.

Jeśli posiadają Państwo konkretne informacje o naruszeniu, skontaktujcie się.