Projektanci Enaj nie ograniczają się do kreślenia linii, tworzenia kształtów i modelowania projektów.
Jesteśmy proekologiczni
Działalność charytatywna
Inicjatywy
Najnowsze artykuły
Zobacz więcej
Search
TOP
Sport – Enaj
13711
page-template,page-template-full-width,page-template-full-width-php,page,page-id-13711,eltd-core-1.1,awake-ver-1.0,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,eltd-mimic-ajax,eltd-grid-1200,eltd-blog-installed,eltd-default-style,eltd-fade-push-text-top,eltd-header-standard,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-menu-item-first-level-bg-color,eltd-dropdown-slide-from-left,eltd-,eltd-fullscreen-search eltd-search-fade,eltd-side-menu-slide-from-right,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
Firma przyjazna sportu

Obłędne projekty! Zrodzone z potrzeb i kaprysów naszych Klientów- w kolekcji niczego nie zabraknie!

Sport w aktywnych i dynamicznych firmach. Dzięki mistrzowskiej dbałości o szczegóły i wykorzystaniu najlepszych produktów, sportowe pasje pracowników i odpowiedzialny biznes stanowią mistrzowski zespół.

Sprawdź techniki znakowania

Bez względu na rodzaj imprezy stworzymy kompleksowe i unikalne gadżety. Poszukujemy niestandardowych, lepszych rozwiązań i wykraczamy poza granice możliwości.Statuetki, medale, biżuteria. Akcesoria projektowane na specjalne zamówienie Klienta pozwalają w niezwykle elegancki sposób podkreślić wyjątkowość i prestiż firmy, marki, wydarzenia.Odzież, koszulki, polary, czapki. Do biegania, piłkarskie, na siłownię, rowerowe, narciarskie. W swoim asortymencie posiadamy 20 najbardziej znanych sportowych marek odzieżowych w niskich cenach.

Napisz, zapraszamy: kochamsport@enaj.pl przygotujemy wizualizacje, wykonany prototyp i zrealizujemy zlecenie z dostarczaniem we wskazane miejsce.

Zapraszamy Firmy, aktywnych Ludzi zarażonych każdą pasją, Patronów Medialnych, potencjalnych Sponsorów i inne Firmy do czynnej współpracy. Napisz do nas na kochamsport@enaj.pl

Dołącz do największej społeczności sportowej w Polsce!